„Zarządzanie w stylu wellness – nowoczesny trend w HR?”

SZKOLENIE 1 – autor Patrycja Bartosik

W dniu 15.05.2014r. odbyło się szkolenie nt. „Zarządzanie w stylu wellness – nowoczesny trend w HR?”.

Szkolenie rozpoczęło się o godzinie 13:30 i trwało do 15:00.

Na szkoleniu, które miało charakter warsztatowy, pojawiło się XX osób z XX zapisanych osób.

Szkolenie prowadził Adam Balion – coach Wellness, master NLP, szkoleniowiec z zakresu między innymi: komunikacji, radzenia sobie ze stresem.

Najpierw zaprezentowane zostało „Koło Wellness”. Każdy z nas mógł zaprojektować i poznać swoje „Kolo”. Poznaliśmy definicje słowa wellness, teoretyczne aspekty i paradygmaty w zarządzaniu. Przedstawione zostały narzędzia wykorzystywane przez wellness: • Instruktaż, • Trening, • Coaching, • Mentoring,

Poznaliśmy różnice pomiędzy nimi. Słuchacze podzielili się w cztery grupy.

Każda z grup miała za zadanie znaleźć wady i zalety przydzielonego im narzędzia oraz znaleźć sytuacje, w których dane narzędzie będzie najskuteczniejsze.

Dziękujemy Panu Adamowi za poświęcenie czasu i zorganizowanie szkolenia dla naszych studentów 🙂 !