Zarząd SKN HRD w roku akademickim 2018/2019

Przewodniczący: Patryk Blinda

Zastępca przewodniczącego: [wakat]

Skarbnik: Angelika Hadzińska

Media i wizerunek: Karolina Juroszek

===

Paulina Bicz

Wielbicielka pand i manatów. Fanatyczka serialów i dobrego humoru. Pełna życia i zapału. Zawsze odnajdzie się w grupie.

Patryk Blinda

Wieczny poszukiwacz nowych wyzwań. Od zawsze odważny i niebojący się ryzyka. Bezkompromisowy i szczery do bólu. Z uśmiechem na twarzy dąży do realizacji wyznaczonych celów. W wolnych chwilach z zamiłowania fotograf.

Urszula Górska

Interesuje się psychologią społeczną, muzyką (gra na skrzypcach i pianinie) oraz rozwojem osobistym. Boi się wyzwań, chociaż je lubi, bo satysfakcjonuje i motywuje ją wizja lepszej wersji samej siebie. Ceni sobie pracę z ludźmi i uważa, że współpraca sprawia, że kontakty z innymi ją dopełniają.

Angelika Hadzińska

Nastawiona na sukces i zawodowy awans. Jest pomocna, pewna siebie i dobrze zorganizowana.
Dba o to, by zawsze wyglądać najlepiej, a w towarzystwie chętnie przejmuje inicjatywę. Jej pasją jest taniec towarzyski.

Aleksandra Paulia Janoszek

Odważna i empatyczna. Otwarta na ludzi i nowe doświadczenia. We współpracy ceni sobie przede wszystkim szczerość i otwartość. Z reguły planuje swój dzień, by czerpać z niego jak najwięcej.

Małgorzata Jurek

Kocia mama. Poszukiwacz nowych przygód i wyzwań. Samorealizację stawia na pierwszym miejscu. Nie lubi nudy, dlatego uwielbia pracować z ludźmi. W wolnych chwilach trenuje Jumpfrog.

Karolina Juroszek

Każdy dzień to dla niej nowa przygoda. Lubi przebywać wśród interesujących ludzi i poznawać ich. Gdyby nic nie musiała, ciągle byłaby w podróży i smakowała innych kultur. Oprócz prężnej działalności w kole naukowym, tańczy i śpiewa w zespole regionalnym.

Agnieszka Kawka

Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Ciekawa świata. W wolnej chwili sięga po książki z zakresu psychologii. Nie potrafi usiedzieć w miejscu.

Marta Lewandowska

Lubi, kiedy wokół wiele się dzieje. Ambitna i zawsze gotowa wyciągnąć pomocną dłoń. Nieustannie odkrywa kolejne fascynujące ją dziedziny.
Miłośniczka słowa, gry na ukulele i badmintona. Jej wielką pasją są ludzie, dlatego chce się rozwijać i zdobywać doświadczenie, by w przyszłości wspierać innych w rozwoju.”

Magdalena Lupa

Energiczna i ciągle w ruchu. Jej największą pasją jest odkrywanie nowych zakątków świata. Zaraża swoją pozytywną energią i uśmiechem każdego. Pomaganie innym daje jej dużo satysfakcji. Najważniejsze dla niej to wiara w ludzi i w lepsze jutro. W wolnych chwilach chętnie pomaga przy organizowaniu wydarzeń kulturalnych w całej Polsce jako wolontariuszka.

Opiekun koła: Katarzyna Susabowska-Antkowiak (która od sierpnia 2017 roku prowadzi bloga Way To Theth)

Pełniący obowiązki opiekuna koła:

mgr Łucja Waligóra

Doktorantka i pracownik naukowy na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach na Wydziale Zarządzania, w Katedrze Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Uzyskała tytuł licencjata na kierunku Gospodarka i zarządzanie publiczne na Wydziale Ekonomii, a także na kierunku Finanse i zarządzanie w ochronie zdrowia na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Uzyskała tytuł magistra na kierunku Zarządzanie na Wydziale Zarządzania oraz na kierunku Finanse i rachunkowość na Wydziale Finansów i Ubezpieczeń na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach. Współzałożycielka, wieloletni działacz, a obecnie pełniąca obowiązki opiekuna Studenckiego Koła Naukowego Human Resource Development. Prywatnie pasjonatka wypraw górskich, kolarstwa górskiego i kryminałów, szczególnie autorstwa Agathy Christie :).

mgr Krzysztof Wąsek

Lorem ipsum