Zarząd SKN HRD w roku akademickim 2018/2019

Przewodniczący: Patryk Blinda

Zastępca przewodniczącego: [wakat]

Skarbnik: Angelika Hadzińska

Media i wizerunek: Karolina Juroszek

===

Paulina Bicz

Lorem ipsum.

Patryk Blinda

Wieczny poszukiwacz nowych wyzwań. Od zawsze odważny i niebojący się ryzyka. Bezkompromisowy i szczery do bólu. Z uśmiechem na twarzy dąży do realizacji wyznaczonych celów. W wolnych chwilach z zamiłowania fotograf.

Jakub Drobina

Ambitny i pragmatyczny kowal swojego losu. Nie lubi tracić czasu na zadaniach bez wartości dodanej. W wolnych chwilach pasjonat muzyki klasycznej i nowinek technologicznych. Sportowy świr (próbował prawie wszystkiego), kocha bieganie i turystykę górską.

Klaudia Filip

Ambitna, ma sto pomysłów na sekundę. Stawia sobie ciągle nowe cele i do nich dąży. Lubi poznawać nowych ludzi i z nimi rozmawiać. Podróżniczka, a jej drugim domem są Włochy.

Aneta Gajewska

Życie traktuje z przymrużeniem oka. Wyrozumiała i pełna empatii. Kreatywna – interesuje się techniką DIY. Lubi, kiedy wszystko idzie zgodnie z planem, najlepiej jej 😉

Urszula Górska

Interesuje się psychologią społeczną, muzyką (gra na skrzypcach i pianinie) oraz rozwojem osobistym. Boi się wyzwań, chociaż je lubi, bo satysfakcjonuje i motywuje ją wizja lepszej wersji samej siebie. Ceni sobie pracę z ludźmi i uważa, że współpraca sprawia, że kontakty z innymi ją dopełniają.

Angelika Hadzińska

Nastawiona na sukces i zawodowy awans. Jest pomocna, pewna siebie i dobrze zorganizowana.
Dba o to, by zawsze wyglądać najlepiej, a w towarzystwie chętnie przejmuje inicjatywę. Jej pasją jest taniec towarzyski.

Aleksandra Paulia Janoszek

Odważna i empatyczna. Otwarta na ludzi i nowe doświadczenia. We współpracy ceni sobie przede wszystkim szczerość i otwartość. Z reguły planuje swój dzień, by czerpać z niego jak najwięcej.

Małgorzata Jurek

Kocia mama. Poszukiwacz nowych przygód i wyzwań. Samorealizację stawia na pierwszym miejscu. Nie lubi nudy, dlatego uwielbia pracować z ludźmi. W wolnych chwilach trenuje Jumpfrog.

Karolina Juroszek

Każdy dzień to dla niej nowa przygoda. Lubi przebywać wśród interesujących ludzi i poznawać ich. Gdyby nic nie musiała, ciągle byłaby w podróży i smakowała innych kultur. Oprócz prężnej działalności w kole naukowym, tańczy i śpiewa w zespole regionalnym.

Agnieszka Kawka

Zawsze uśmiechnięta i pełna energii. Ciekawa świata. W wolnej chwili sięga po książki z zakresu psychologii. Nie potrafi usiedzieć w miejscu.

Katarzyna Kąkol

Wiecznie uśmiechnięta i zarażająca pozytywną energią. Uwielbia podróże, ludzi i język angielski. Jest otwarta na nowe pomysły i zawsze dąży do celu. Co roku praktycznie jej tradycją jest wyjazd na duży koncert, a przy okazji zwiedzenie nowych i ciekawych miejsc.

Aleksandra Klyszcz

Nieprzeciętna optymistka, zawsze uśmiechnięta i otwarta na ludzi. Lubi wysoko stawiać sobie poprzeczkę i wytrwale dążyć do postanowionego celu. Jej mocnym atutem jest świetna organizacja czasu. Jej pasją są podróże i poznawanie kuchni świata.

Aleksandra Krzemińska

Pewna siebie i ciekawa nowych wyzwań. Kocha prace z ludźmi i dla ludzi. Chętna do pracy, z pasji florystka, idąca za trendami i nowościami.

Karolina Kurczenko

Najlepiej opisujące ją trzy słowa to: szalona, ambitna, perfekcjonistka. Lubi tzw. „trudne odcinki”. Jej motto życiowe: Nie ma takiej rzeczy, której nie dałoby się zrobić. Miłośniczka podróży, motocykli i chartów.

Hanna Litwińska

Studiuje na II roku zarządzania. Jest osobą kreatywną, nie bojącą się nowych wyzwań i uwielbiającą pracę w grupie. W wolnych chwilach uprawia sport i podróżuje po całym świecie.

Patrycja Nowak

Lorem ipsum

Adrianna Pisarek

Ma wszystkie notatki. Ma poczucie obowiązku i wszystko robi jak najlepiej tylko potrafi. Wygląda niewinnie, ale w jej ciele drzemie rockowa dusza.

Sonia Pośpiech

Lorem ipsum

Anna Śmietana

Nie boi się nowych wyzwań, bardzo lubiąca ryzyko i to, co niebezpieczne. Ma milion pomysłów na sekundę, a jej pasją są podróże. Uwielbia się śmiać, często również sama z siebie – bo wie, co to znaczy mieć dystans.

Katarzyna Tymińska

Do życia podchodzi optymistycznie i z uśmiechem na twarzy. Uwielbia, kiedy coś się dzieje, nienawidzi nudy. Poznawanie nowych ludzi nie stanowi dla niej problemu. Gdyby mogła, całe życie byłaby w podróży z kieliszkiem wina w ręce.

Opiekun koła: Katarzyna Susabowska-Antkowiak (która od sierpnia 2017 roku prowadzi bloga Way To Theth)

Opiekunowie wspierający: Łucja Waligóra i Krzysztof Wąsek (od października 2018 roku p.o. opiekuna).