21.01.2019 r. zostało zorganizowane wydarzenie promujące Studencki Turniej Negocjacyjny. Na to wydarzenie przyszło ponad 40 studentów Naszej Uczelni. Spotkanie zostało zainicjowane przez nasze Koło, które współtworzy Studencki Turniej Negocjacyjny.

Wydarzenie otworzył wykład dr Adriana Pyszki na temat „Negocjacji w biznesie”. Następnie krótką prelekcję na temat samego Studenckiego Turnieju Negocjacyjnego przedstawiła Marta Lewandowska i Magda Lupa, członkinie Koła HRD. W następnej części studenci przeprowadzali negocjacje biznesowe i przy okazji się świetnie bawili.

Studencki Turniej Negocjacyjny (STN) jest organizowanym corocznie ogólnopolskim konkursem skierowanym do studentów prawa i kierunków ekonomicznych. STN organizuje Studenckie Koło Naukowe Negocjator działające przy Katedrze Rozwoju Kapitału Ludzkiego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Nasze Koło jako pierwsze na Śląsku zostało koordynatorem tego wydarzenia!

Wszystkich chętnych chcących sprawdzić swoje zdolności negocjacyjne zapraszamy do wzięcia udziału w Eliminacjach w dniu 07.03.2019 r.

Więcej o STN: http://www.stn.negocjator.pl/

ZAPISY – już wkrótce!