Za oknami szaro buro i ponuro, tymczasem w HRD energii dużo.

Chcielibyśmy podzielić się z Wami paroma informacjami. Podsumowując pracę w poprzednim roku zostaliśmy wyróżnieni jako jedno z najlepiej działających kół Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach. Fakt ten motywuje nas do ciągłej i rzetelnej pracy – HRD nigdy nie osiada na laurach. Nasze koło rozwija się bardzo dobrze, ostatnimi czasy mieliśmy przyjemność przyjąć kolejnych członków do naszego zespołu. Obecnie zajmujemy się organizacją konferencji naukowej Nowoczesne Zarządzanie 2017, możemy zdradzić, iż zaproszeni prelegenci są liderami prestiżowych firm działających na rynku. Plan konferencji zapowiada się bardzo obiecująco.  Już udostępniliśmy oficjalne wydarzenie na FB specjalnie dla Was – naszych młodych, zwartych i ambitnych przyszłych przedsiębiorców.

Już teraz serdecznie Was zapraszamy do udziału w konferencji oraz współpracy z nami.

Autorka posta: Klaudia Skutela

Facebooktwittergoogle_plusmailby feather