SKN Human Resource Development

Strona Koła Naukowego HRD przy Katedrze ZZL UE w Katowicach

Month: Październik 2014

Zebranie z Kołem MENEDŻER

Uprzejmie informujemy, że zebranie w sprawie organizowanej konferencji NOWOCZESNE ZARZĄDZANIE 2014 z Członkami Koła MENEDŻER odbędzie się 5 listopada o godz. 13:30. Miejsce spotkania określone zostanie w terminie późniejszym, o czym poinformujemy na stronie 🙂

Zebranie Koła

Serdecznie zapraszamy na zebranie, które odbędzie się jutro (23.10) w sali 411B o godz. 11:40.

Konferencja „Nowoczesne Zarządzanie”

W zakładce „Konferencja Nowoczesne Zarządzanie 2014” można będzie znaleźć szczegóły dotyczące organizowanej przez nas oraz KN Menedżer konferencji, na którą już teraz wszystkich serdecznie zapraszamy.

Informacja o rekrutacji na stronie UE

Na stronie internetowej UE pojawiła się informacja o rekrutacji do naszego koła.

Zapraszamy do zapoznania się z jej treścią 🙂

Link do strony

Informator Dobrych Praktyk

Już wkrótce na naszej stronie pojawi się zakładka, w której można będzie znaleźć informacje nt. pracodawców oferujących wszelakiego rodzaje praktyki i staże studenckie. Na stronie znajdą się nie tylko opisy zadań realizowanych w ramach wykonywanych praktyk, ale ich ocena dokonana przez praktykantów i stażystów.

Jeśli zatem szukasz informacji nt. tego, którego pracodawcę („praktykodawcę” :)) wybrać (albo którego unikać), ta strona jest dla Ciebie!

Zapraszamy wkrótce!

SKN HRD na Twitterze!

Śledźcie nas również na Twitterze!

Rekrutacja 2014/2015

Rekrutacja do SKN HRD na rok akademicki 2014/2015 odbędzie się 15 października 2014 roku w sali 122 (bud. B) o godzinie 13:00. Serdecznie zapraszamy! :)

rekrutacja

Z kamerą wśród studentów, czyli co wiesz o ZZL :)

Prezentujemy pierwszy film z cyklu „Z kamerą wśród ludzi”, w którym zapytaliśmy studentów naszej uczelni, co wiedzą o HR… 🙂

Miłego oglądania!